13-14 Marzec 2024
PGE NARODOWY
Warszawa, Polska

DNI KONFERENCJI
0
GODZIN PRELEKCJI
0
PRELEGENTÓW
0
EKSPERTÓW
0

ShowMeTheMoney

Elitarny Event Biznesowy Roku

Zapraszamy na prestiżowe wydarzenie biznesowe roku - ShowMeTheMoney, które odbędzie się w sercu Warszawy, na imponującym stadionie PGE Narodowy. Prezentujemy Państwu elitarne wydarzenie do pogłębiania wiedzy w kluczowych dziedzinach takich jak Marketing, Sprzedaż Nieruchomości, Sztuczna Inteligencja, Kryptowaluty oraz Metaverse. Z dumą ogłaszamy, że naszym gościem specjalnym będzie światowej klasy ekspert, Grant Cardone, wspierany przez zespół renomowanych prelegentów. Nie przegap tej wyjątkowej okazji do rozwoju i nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Gość Specjalny
Grant Cardone

Definiowanie Sukcesu w Biznesie

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu jednego z najbardziej wpływowych liderów w dziedzinie biznesu - Grant'a Cardone'a. Jako międzynarodowy bestsellerowy autor, innowacyjny przedsiębiorca i charyzmatyczny mówca, Grant jest symbolem sukcesu. Podczas wydarzenia ShowMeTheMoney, podzieli się on unikalnymi strategiami i doświadczeniami, które stanowią fundament jego osiągnięć.

Rejestracja na ShowMeTheMoney jest już otwarta! Nie przegap tej wyjątkowej okazji do rozwoju i inspiracji. Zarezerwuj swoje miejsce i przygotuj się na niezapomniane doświadczenie, które z pewnością przekształci Twoje podejście do biznesu i życia.

Logo

Przygotuj się na fascynującą podróż do serca biznesu i innowacji podczas wydarzenia ShowMeTheMoney! Poznaj tajniki sukcesu od doświadczonych liderów rynku, zgłębiaj wiedzę z ekspertami i buduj wartościowe relacje biznesowe.

Poznaj tajniki sukcesu w różnych dziedzinach! Nasz zespół ekspertów, w skład którego wchodzą renomowani specjaliści tacy jak Tom Smyth i Daniel Konieczny, przedstawi strategie dywersyfikacji inwestycji w sektorach takich jak sztuczna inteligencja, kryptowaluty i metaverse. Zrozum, jak wykorzystać dywersyfikację, by zredukować ryzyko i maksymalnie zwiększyć potencjał zysku.

Nie przegap tej szansy: zarejestruj się już dziś!

Zapraszamy na niezwykłą podróż przez sukcesy i wyzwania świata nieruchomości oraz marketingu. Wybitni liderzy branży, którzy osiągnęli imponujące sukcesy, podzielą się swoimi doświadczeniami. Poznaj metody i strategie, które pozwoliły im sprostać trudnościom i zdobyć wiodące pozycje w tych dynamicznych sektorach.

PRELEGENCI

Grant Cardone

BUSINESS EXPERT

(online speech)

Tom Smyth

BUSINESS EXPERT

Mindset Coach

Daniel Konieczny

BUSINESS COACH

Creative Director

Damian Michalski

Blockchain Expert

CEO

Ania Skura

Przedsiębiorczyni

Podróżniczka

Mirosław Skwarek

Co founder 

Funnelstar.io

Marek Zmyslowski

Seryjny przedsiębiorca, Inwestor

Paweł Żygowski

Wytrwały lider

i wizjoner

Paweł Danielewski

Ekspert Marketingu Internetowego

Wkrótce

Niedługo ogłosimy

następnego prelegenta

Wkrótce

Niedługo ogłosimy

następnego prelegenta

Wkrótce

Niedługo ogłosimy

następnego prelegenta

WYDARZENIE ROZPOCZNIE SIĘ ZA:

DNI
GODZIN
MINUT
SEKUND

PLAN WYDARZENIA

13.03Środa

Polscy prelegenci

Ogłoszenie już wkrótce

12:00

Ogłoszenie już wkrótce

14:00

Ogłoszenie już wkrótce

18:00

Ogłoszenie już wkrótce

19:00

14.03Czwartek

Anglojęzyczni prelegenci

Ogłoszenie już wkrótce

12:00

Ogłoszenie już wkrótce

13:00

Ogłoszenie już wkrótce

14:00

Sponsor

17:00

Ogłoszenie już wkrótce

19:00

KATEGORIE BILETÓW

Do otwartej sprzedaży wydarzenia pozostało już tylko 500 sztuk

Cena wzrośnie za:

DNI
GODZIN
MINUT
SEKUND

LIVESTREAM

738 PLN

369 PLN

BASIC

2460 PLN

1476 PLN

PREMIUM

4666 PLN

3666 PLN

VIP

8997 PLN

6 997 PLN

PARTNERZY

FAQ

Bilety można kupić na naszej stronie internetowej w zakładce BILETY. Po wybraniu kategorii biletu wystarczy kliknąć „Kup bilet”, aby kontynuować płatność. W kolejnym kroku będziesz mógł wybrać ilość biletów oraz dodatków takich jak tłumaczenie czy dostęp do nagrań na 1 rok. Następnie uzupełnij swoje dane osobowe. Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić swój adres e-mail. Bilet elektroniczny otrzymasz e-mailem. Na koniec wybierz metodę płatności i zapłać za swoje zamówienie. Możesz płacić poprzez PayNOW, PayU, karty płatnicze lub PayPal.

Tak. Wystarczy, że podczas wypełniania formularza zakupu zaznaczysz opcję „Chcę otrzymać fakturę”, a następnie uzupełnisz pola danymi do faktury. Fakturę otrzymasz na adres e-mail podany w procesie zakupu. Pamiętaj o poprawnym wpisaniu danych do faktury. Po jego otrzymaniu nie ma możliwości zmiany danych. Przypominamy, że jeśli w trakcie zakupu nie zażądasz faktury, sprzedawca nie ma obowiązku wystawienia kupującemu faktury VAT.

Jeśli nie możesz być obecny na wydarzeniu, możesz zgłosić to do 72 godzin przed wydarzeniem, korzystając z adresu e-mail contact@showmethemoney.com.pl i zmienić dane osobowe na bilecie. Dzięki temu ktoś inny będzie mógł wziąć udział w wydarzeniu zamiast Ciebie. Zwrot biletu możliwy jest wyłącznie w przypadku odwołania lub przełożenia wydarzenia.

Jeśli nie otrzymasz e-biletu w ciągu 72 godzin od sfinalizowania transakcji, najpierw sprawdź folder typu SPAM/Oferta oraz pozostałe foldery w Twojej skrzynce e-mail. Jeśli nadal nie otrzymałeś biletu, zgłoś się do nas na adres contact@showmethemoney.com.pl W tytule wiadomości wpisz „Nie otrzymałem biletu”.

Tak, po rejestracji pierwszego dnia otrzymasz materiałową opaskę uprawniającą do wielokrotnego wstępu na teren obiektu.

W ciągu 72 godzin od sfinalizowania transakcji otrzymasz bilet elektroniczny wraz z kodem QR na adres e-mail podany w formularzu podczas zakupu biletu. Pamiętaj, że ustawienia Twojej skrzynki pocztowej lub automatyczne filtry spamu mogą przypadkowo skierować wysłane przez nas zgłoszenia do osobnego folderu lub folderów typu SPAM/Oferta. Jeśli po tym terminie nadal nie otrzymałeś biletu, zgłoś się do nas na adres email contact@showmethemoney.com.pl wpisując w temacie: Nie otrzymałem biletu.

Możesz zmienić dane osobowe znajdujące się na bilecie do 72 godzin przed wydarzeniem. W tym celu należy skontaktować się z nami pod adresem email contact@showmethemoney.com.pl wpisując w tytule „Wymiana danych osobowych na tickerze”. W wiadomości e-mail proszę wpisać imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail nowego uczestnika.

Tak. Jeśli chcesz uaktualnić swój bilet, skontaktuj się z nami pod adresem contact@showmethemoney.com.pl W tytule wiadomości prosimy o wpisanie „aktualizacja biletu”.

Bilety można zwrócić wyłącznie w przypadku przełożenia lub odwołania wydarzenia.

Zakwaterowanie musi być zorganizowane przez uczestników. Nie jest ona wliczona w cenę biletu.

„Sprzedaż nigdy się nie kończy i jest przeznaczona dla wszystkich. Ci, którzy potrafią sprzedać, przekonać i zamknąć sprzedaż, najlepiej przetrwają, niezależnie od zawodu.” Grant Cardone