Ania Skura

Przedsiębiorczyni, podróżniczka i obywatelka świata. Niezależna i odważna kobieta, która nie boi się wyzwań, pasjonują ją sporty extremalne. Aktualnie dzieli zycie pomiędzy Bali, a Polskę, ale wcześniej mieszkała także w Nowym Jorku i Maroko.

Jest miłośniczką inwestowania w siebie i własne marzenia. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych - przebiegła 8 maratonów na 4 kontynentach, wspinała się po najwyższych górach na świecie tj. Mount Blanc, Aconcagua odwiedziła ponad 90 krajów , ponad 200 razy skoczyła ze spadochronem. Anna to prawdziwy wulkan energii, która każdą wolną chwilę wykorzystuje jako okazję to kreowania życia z jej snów.

Założyła jedną z najbadziej rozpoznawalnych boho marek w Polsce Nusa Store, która odniosła ogromny sukces. W social mediach jej nietypowe życie śledzi ponad pół miliona kobiet, które inspiruje do zmian, nieszablonowego życia i odwagi do spełniania marzeń - to jej kolejna pasja, za którą pokochały ją Polki, ale przede wszystkim chce je nauczyć niezależności i wolności i tego uczy ich w swoich kursach online oraz na różnych prelekcjach. Właśnie wydaje swoją książkę "W moich żyłach płynie Aquafeliing" o trudnych doświadczeniach, które dały jej nieprawdopodobnej siły do działania.